Misyon Vizyon Değerlerimiz
Misyon Vizyon Değerlerimiz

MİSYON

Uluslararası standartlarda hizmet ve kalite anlayışından yola çıkarak, uzman kadromuz ve son teknolojiler eşliğinde her hastamıza en iyi bakımı sağlayarak sağlık ve esenliğe katkıda bulunmak ve gelişimimizi sürekli kılmak.

VİZYON

Yurt içinde ve yurt dışında yüksek kalite standartlarına bağlı modern yöntemler kullanarak sunduğumuz sağlık hizmeti ile hasta memnuniyetini en üst seviyelere çıkaran global ölçekte güvenilir bir sağlık markası olmak.

DEĞERLER

• GÜVEN: Tüm süreçlerimizin hasta ve çalışanlarımızın bize duyduğu güveni gözetecek şekilde çalışan hakları, iş güvenliği ve hasta hakları ekseninde yapılanmasını sağlamak.

• YENİLİKÇİLİK: Sunduğumuz hizmetlerde, çalışanlar ve diğer paydaşlar ile kurduğumuz çalışma ilişkilerinde çağdaş, teknolojik ve doğa dostu yöntemler kullanmak.

• MEMNUNİYET: Tüm hizmet süreçlerinde hasta ve çalışan mutluluğunu optimize edecek politikalar geliştirmek.

• EMPATİ: Hizmet sunduğumuz hastaların ve çalışanlarımızın sadece fiziksel ihtiyaçlarını değil ruhsal ihtiyaç ve beklentilerini de gözeten bütünsel bir bakış açısı ile çalışmak.

• GELİŞİME AÇIKLIK: Sürekli iyileştirme bakış açısıyla, yapılan hatalardan ders çıkararak iş verimliliğini artırıcı çalışmalar yapmak.

• SAYGI VE EŞİTLİK: Hasta, çalışan ve paydaş ayrımı gözetmeksizin kültürel farklılıklara ve çeşitli yaşam tarzlarına saygı göstermeyi kurumun vizyonunu güçlü kılan faktörler olarak benimsemek.

• DEĞER ODAKLILIK: Çalışanlarımızın haklarına ve hastalarımıza sunduğumuz hizmete dairdeğer ölçütlerinin belirlenmesinde adil, şeffaf ve ölçülebilir bir süreç tasarlamak ve uygulamak.

• DUYARLI PAYLAŞIMCILIK: Sosyal sorumluluk ve çevresel duyarlılık bilinci ile kaynakların
verimli kullanılmasını sağlamak; toplumsal barış ve fırsat eşitliğini destekleyici strateji ve uygulamalar geliştirmek.
Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x
İletişim Formu Covid-19 Önlemleri