Kapsam
Kapsam
Batıgöz Sağlık Grubu gerek akademik gerekse idari kadrosuyla ülke çapında ve yakın coğrafyada hastalarına hizmet vermek ve bu hizmete ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla yoğun bir çalışma içindedir.

Bu kapsamda tüm personele TS EN ISO 9001 Entegre Yönetim Sistemi, TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Sistemleri konusunda eğitimler verilmiştir. Modern tıbbın gerekleri doğrultusunda her türlü tıbbi cihaz/donanım sağlanarak ve iç/dış müşterilerimizin memnuniyeti araştırılıp bu sonuçlara göre tedbirler alınarak, Entegre Yönetim Sistemleri çalışmalarına devam edilmektedir. Süren bu gayretin Batıgöz Sağlık Grubu’nu hizmet verdiği branşlarda öncülük eden kurum olma hedefine ulaştıracağı kanaatindeyim.

Batıgöz Sağlık Grubu, TS EN ISO 9001, TS 45001, TS ISO 10002 ve TS EN ISO 14001 Standartları doğrultusunda hazırlanan bu Entegre Yönetim Sistemleri El Kitabı ile hizmet entegresinde sürekli iyileşme sağlamayı amaçlamaktadır. Dal Merkezimizin idari yapılanma ve organizasyon şeması, prosesleri ve proses etkileşim şeması Entegre Yönetim Sistemleri El Kitabında yer almaktadır.

Kurumumuzca verilen sağlık hizmeti yürürlükte bulunan ilgili kanun, tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde yürütülmektedir. Gerekli tıbbi cihaz, teçhizat ve personelin temini ve sunulacak hizmetlerin kapsamı T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmekte ve denetlenmektedir.

2004 Yılında, İzmir’in kalbi Çankaya’da kurduğumuz ilk tıp merkezimizde küçük bir ekip ile hizmet vermeye başlamış olup, devamında hizmete aldığımız Şirinyer (2006), Manisa (2016), İstanbul (2016) ve Balçova (2018) şubelerimiz ile her yıl daha fazla hastaya ulaşabilme imkanına kavuştuk. 2008 yılından itibaren, yurt dışında da yatırımlar gerçekleştiren kurumumuz Romanya’nın başkenti Bükreş’te, Ukrayna’nın başkenti Kiev’de ve Hollanda’nın kalbi Amsterdam’daki merkezleri ile hizmet vermektedir.

"Ayakta tanı, teşhis ve tedavi kuruluşları yönetmeliğine bağlı olarak yetkilendirilmiş olduğu tüm branşlarda tanı, teşhis ve tedavi hizmetleri."
Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x
İletişim Formu Covid-19 Önlemleri