Sağlık Turizmi
Sağlık Turizmi

Uluslararası Hastalara Profesyonel Destek

Batıgöz Sağlık Grubu’nun yurt içi ve yurt dışı tüm sağlık merkezlerinde dünyanın farklı ülkelerinden gelen uluslararası hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunulmaktadır. İleri teknoloji sağlık ekipmanları ve hasta odaklı hizmet politikası ile 18 yılı aşkın süredir kaliteli sağlık hizmeti veren Batıgöz Sağlık Grubu’nun hastalarının %30’u yabancıdır.
Yabancı hastaları kendi dillerinde karşılayan ve hastalara kendi dillerinde hazırlanan dokümanları sunan uluslararası hasta danışmanları, hastaların tedavileri süresince kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için profesyonel destek sağlamaktadır.

Sertifikalarımız

TÜV Rheinland tarafından verilen tüm sertifikalar;
•ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
•ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
•ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi
•ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Uluslararası hasta tedavisinde sunduğumuz hizmetler:

• Farklı dillerde 7/24 hizmet veren çağrı merkezi
• Farklı dillerde hizmet veren medikal kadro
• Farklı dillerde hizmet veren hasta danışmanları
• Ön muayene, doktor görüşmeleri, tetkikler ve operasyon gibi tüm hastane süreçlerinde profesyonel hasta danışmanı desteği
• Operasyon sonrası kullanılması gereken göz damlalarının temin ve teslimi
• Sigorta hizmetleri
• Farklı dillerde doküman ve medikal raporlama
• Profesyonel havaalanı karşılama hizmetleri
• Profesyonel havaalanı-otel-hastane transferi
Batıgöz Sağlık Grubu Uluslararası Hasta Merkezi, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara ve hasta yakınlarına empatiyi temel alan hasta odaklı hizmet anlayışıyla VIP sağlık hizmeti sunmaktadır.

Neden Biz?

· Hizmet verdiğimiz tüm merkezlerimizde hasta hakları ve sağlık etiği rehberliğinde hareket edilir. Şeffaflığı ve hasta odaklı olmayı önceleyen hizmet politikamızdan ödün verilmez.
· Hastalarımızın havaalanı transferinden, otel rezervasyonuna bütün ihtiyaçları titizlikle planlanır ve hastalarımıza fiyat sabitliği güvencesi sunulur.
· Deneyimli hasta danışmanlarımız hastalarımızın yalnızca operasyonları hakkında bilgi vermez, seyahatleri süresince tüm turistik ihtiyaçlarında da ulaşılabilirlik sunarak Türkiye seyahatlerinden keyif almaları için profesyonel ve kesintisiz hizmet sunar.
· Alanında uzman doktorlarımız tarafından doğru tanı ve tedavi adına detaylı bir ön muayene yapılır. Hastaların şikayetleri dinlenir, kendi dillerinde tedavi olanakları açıklanır ve soruları yanıtlanır.
· Batıgöz Sağlık Grubu’nun tüm merkezlerinde kullanılan ileri teknoloji tıbbi ekipmanlar ile tüm hastalarımıza uluslararası standartlarda tanı ve tedavi olanakları sunulur.
· Kurulduğu günden bu yana tüm merkezlerinde 200 binden fazla operasyon gerçekleştirilen Batıgöz Sağlık Grubu, yurtdışı hastalarını 18 yılı aşkın deneyiminin getirdiği güvenle ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.


Tercih Edilme İstatistiklerimiz

· Batıgöz Sağlık Grubu, özellikle tatillerde dönemsel artış yaşanmakla birlikte her ay ortalama 200 hastayı Türkiye’de ağırlamaktadır.
· Dünya’nın birçok noktasından hasta trafiği bulunan Batıgöz Sağlık Grubu’nu ağırlıklı olarak Almanya, Hollanda, Irak, Libya, Bulgaristan, İsviçre, Belçika, Azerbaycan, Avusturya ve İngiltere’den hastalar ziyaret etmektedir.

Yabancı hastalarımız tarafından sıklıkla tercih edilen hizmetlerimiz;

· ReLEx SMILE,
· Femto Lasik
· Fakoemülsifikasyon
· Presbyond
· PRK
· Vitrektomi operasyonlarıdır.

Bize Ulaşın

Whatsapp: 0090 537 952 27 77
[email protected]
0090 232 444 23 24
Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x
İletişim Formu Covid-19 Önlemleri