Sağlık Turizmi
Sağlık Turizmi
Batıgöz Sağlık Grubu, açıldığı günden bu yana, dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir teknoloji, tamamı uzman hekimlerden oluşan medikal kadrosu ve hastalarından aldığı tam güven ile sağlıkta marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Sadece Türkiye değil, Romanya, Ukrayna, Hollanda ve Azerbaycan’da, Batıgöz markası ile yabancı hastalarımızın göz ile ilgili sorunlarına da çözüm sunmaktadır.
Son 18 sene içinde 50.000 den fazla operasyon gerçekleştiren Batıgöz, sadece Türkiye’de yaşayan hastalarına değil, özellikle Avrupa ve Orta Doğu’dan gelen hastalara da hizmet vermektedir.

Batıgöz Sağlık Grubu bünyesindeki Uluslararası Hasta Merkezi, deneyimli ve dinamik ekibi ile yurtdışı hastaları ve hasta yakınları için kapsamlı hizmet sunmaktadır. Uluslararası Hasta Merkezimiz, dünyanın dört bir yanından gelen hasta ve hasta yakınlarına bize başvurdukları ilk günden ülkelerine dönene kadar olan her aşamada kendilerini evlerinde hissedebilmeleri için gerekli tüm organizasyon ve desteği sağlamaktadır.

Otel Konaklama,
Havaalanı Transferleri,
Hastaların Anadillerinde Dil Desteği,
Hastaların Anadillerinde Medikal Raporlama Ve Belge Düzenleme,
Muayene-Ameliyat Ve Kontrol Sırasında Yönlendirme Ve Danışmanlık Sunduğumuz Hizmetlerden Sadece Birkaçıdır.
Uluslararası Hasta Merkezimizde, yabancı hastalar Türk misafirperverliği ile ağırlanmakta ve hizmet almaktadır. BATIGÖZ UHM birimi olarak tüm ekibimiz, dünyanın dört bir yanından gelen hastalara dinamikliği ve üst düzey hizmet anlayışıyla VIP hizmet sunmaktadır.

Batıgöz Sağlık Grubu kalite ve etik değerlere fazlasıyla önem vermektedir, almış olduğumuz belgeler:

TÜV Rheinland Sertifikası
ISO 9001: 2015 Kalite Sertifikası
CARL ZEISS "Mükemmeliyet Merkezi"
Batıgöz Uluslararası Hasta Merkezi ile emin ellerdesiniz gözünüzü bizden ayırmayın.
Bizimle hemen irtibata geçmek için,
0090 232 444 23 24
Whatsapp: 0090 537 952 27 77
Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x
İletişim Formu Covid-19 Önlemleri