Kardiyoloji
Kardiyoloji
Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezi Kardiyoloji Polikliniği, Çok küçük yaşlardan çok ileri yaşlara kadar geniş bir yaş aralığında ortaya çıkabilen kalp rahatsızlıkları, insan hayatının en önemli organlarından biridir. Kalp sağlığını korumak ve var olan kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek için uzman hekim ve deneyimli sağlık personeliyle hastalarına hizmet vermektedir.

Merkezimizde tıbbi muayene ve medikal teknoloji birleştirilerek, kalp sağlığını iyileştirmek, korumak, devamlılığını sağlamak ve hekim başarı oranını arttırmak amacıyla hastanemizde en son teknoloji ürünleri kullanılmaktadır.

Polikliniğimizde hipertansiyon, kolesterol, trigliserid, kalpte ritim bozukluğu gibi rahatsızlıkların teşhis ve takibi büyük bir özen ile gerçekleştirilmekte, hastalarımız gerekli tedaviler hakkında doğru bilgi ve yönlendirmelere sahip olabilmektedir.
Oluşturma Tarihi : 10.08.2022
Güncelleme Tarihi : 08.08.2023
Editör : Yeliz Yiğit
Kardiyoloji kliniğimizde sunulan hizmetler;
  • Hipertansiyon Teşhisi
  • Kolestrol Teşhisi
  • Trigliserid Teşhisi
  • Kalpte Ritim Bozukluğu Teşhisi
Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x
İletişim Formu Covid-19 Önlemleri