Hakkımızda
Hakkımızda
Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

2004 yılında İzmir'de kurulan Batıgöz Sağlık Grubu, göz sağlığı alanında kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmektedir. Yeni nesil teknoloji ürünü cihazları, uzman sağlık kadrosu ile İzmir, İstanbul, Manisa, Hatay - İskenderun ve Batman'da hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt dışında hayata geçirdiği Romanya, Ukrayna, Hollanda ve Azerbaycan şubeleri ile yüksek kaliteli hizmet anlayışını uluslararası arenaya taşımıştır.

Göz hastalıklarının teşhis ve tedavisi alanında gösterdiği başarıyı kendine dayanak alan Batıgöz Sağlık Grubu, göz hastalıkları dâhil 16 farklı branşı bünyesinde toplayan ‘’Balçova Cerrahi Tıp Merkezi’’ ile farklı branşlarda sağlık hizmeti sunmayı 2017 yılından bu yana sürdürmektedir.

Batıgöz Sağlık Grubu, tıp dünyasındaki yeni tedavi yöntemleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bünyesindeki tüm merkezlere hızla adapte etmektedir. İleri teknoloji tanı ve tedavi cihazlarıyla sağlık hizmeti sunan Batıgöz, uzman doktorları ve deneyimli sağlık personeli ile her zaman hasta memnuniyetini esas almaktadır. Batıgöz'ün tüm merkezlerinde hastaların muayene oldukları ilk andan, taburcu olacakları zamana kadar en konforlu hizmeti almaları için her şey düşünülmüştür.

Batıgöz Sağlık Grubu ayrıca uluslararası hastalara kalite odaklı profesyonel sağlık hizmetleri sunmaktadır. Batıgöz, 2004 yılında kurulduğu günden bu yana, ileri teknoloji ve hasta odaklı yaklaşımı ile yabancı hastaların en çok tercih ettiği kurumlardan biri haline gelmiştir. Batıgöz Sağlık Grubu, çıktığı uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunma yolculuğunda uzman hekim ve profesyonel ekibi ile yurt içinde 7 ve yurt dışında 5 merkezi ile her gün binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki yatırımlarını sürdüren Batıgöz Sağlık Grubu, sağlığın diğer alanlarında da büyümeyi hedeflemektedir.
Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x
İletişim Formu Covid-19 Önlemleri