Batıgöz Medikal Turizm

Açıldığı günden bu yana, dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir teknoloji, tamamı uzman hekimlerden oluşan medikal kadrosu ve hastalarından aldığı tam güven ile 12 senedir emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Sadece Türkiye değil, Romanya,  Irak ve Ukrayna'da, Batıgöz ünvanı ile yabancı hastalarımızın göz ile ilgili sorunlarına da çözüm olmaya devam etmektedir.

Son yıllarda, tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de gözlüklerinden rahatsız olan ve çare arayanların sayısı artmaktadır. Artık değişik isimler altında yapılan küçük bir operasyonun ardından, milyonlarca insan gözlük veya kontakt lens kullanmadan görebilmektedir.

Tamamı bilgisayar kontrolünde ve uzman hekimler tarafından yapılan 15 dk operasyon ile, laser atışları ile kornea tabakasındaki bozukluklar düzeltilebilmekte ve hastalarımız ertesi gün gözlüksüz bir yaşama adım atmanın keyfini sürmektedirler.

Son 15 sene içinde 50.000 den fazla operasyon gerçekleştiren Batıgöz İzmir, sadece Türkiye’de yaşayan Türk hastalarına değil, özellikle Almanya, İngiltere ve Hollanda’da yaşayan Türk hastalarına da hizmet vermektedir.

Genel olarak yaz aylarında Türkiye’ye gelen vatandaşlarımız, hem yıllarca kullandıkları gözlüklerinden kurtulmanın hem de, Ege’nin incisi İzmir’de doyasıya tatil yapmanın zevkini yaşamaktadırlar.

Siz de gözlük veya kontakt lens kullanıyor ve daha fazla kullanmak istemiyorsanız,

Bizimle hemen irtibata geçmek için,

444 23 24
info@batigoz.com
http://www.batigoz.com/online-randevu

BATIGÖZ - Görüşünüz Bizim İçin Önemlidir !


Arama
Medikal Turizm

Bize Ulaşın :


 

Hemen Randevu Alın

Detaylı Tıbbi Teşhis ve Tedavi Yöntemleri İçin...